ORIGINAL SUMMER 2020

Streetdance meeting patřící mezi nejkvalitnější na území ČR, který nabízí TOP tanečníky a lektory z Česka i zahraničí.

Workshopy, battles, party a jam – každý den, po celý týden. K tomu příjemné prostředí, kryté stage, top lektoři, hudba a energie na maximum. Přinášejí nálož inspirace, vzdělání, tanečních zkušeností, motivace a skills. I pro tento ročník bude připraven doprovodný program během celého dne, se kterým jste byli maximálně spokojeni 🙂

Způsob jak spojit zábavu s hudbou a tancem, sdílet ji s přáteli a tanečníky, na jednom místě, po celý týden.

Kde: Rekreační středisko RS Star Line Svor, Svor 8, 471 51
Mapa a spojení

Kdy: předběžně 16.8.-22.8.2020

Pro koho je určen: Pro mládež (od 12let) a dospělé.
Program i workshopy jsou rozdělené podle věku a tanečních schopností.

Cena: 4.390,- VIP: 4.890,- (2 x Workshop s VIP lektorem)
Úhrada do 31.5.2020.

Cena zahrnuje: Ubytování na 6 dní, 5x denně strava + pitný režim (čaj,šťáva), po­platek OÚ (vzdušné), pedagogický dozor, zdravotník, lektoři tance.

Příplatek za speciální stravu: Pokud si objednáte speciální stravu (vegetarián, vegán, bezlepková dieta a pod.), příplatek činí 300Kč/pobyt.

Doprava: Vlastní, nebo autobus

Autobus:
z Plzně a zpět: 800 Kč , místo odjezdu a příjezdu: Parkoviště u CAN Plzeň – Husova ul.
z Prahy a zpět: 650 Kč, místo odjezdu a příjezdu: metro Nové Butovice Praha, ulice Bucharova

Příjezd na místo: 16.8. 2020 mezi 10.00h a 12.00h (začínáme obědem)
Odjezd autobusu z Plzně (parkoviště u CAN): 16.8. 2020 v 7:30 hod.
Odjezd autobusu z Prahy (metro Nové Butovice): 16.8.2020 v 8:45 hod.

Odjezd zpět: 22.8.2020 mezi 10.00h a 12.00h (končíme snídaní)
Předpokládaný příjezd autobusů zpět do Prahy bude ve 12.00h a do Plzně ve 13.00h.

Doprava MHD:
Do obce SVOR jezdí přímá autobusová linka z Prahy-Nádraží Holešovice. Cílová zastávka SVOR,otočka.. zastávka je na znamení. (Po výstupu pokračujte rovně po směru jízdy autobusu). Na první křižovatce v obce však pokračujte stále rovně. Středisko uvidíte po pravé straně.)

Ubytování:
V Bungalovech a chatkách.

V den příjezdu účastníci předají:
A) ofocený průkaz zdravotní pojišťovny
B) potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na Original Summeru 2020
C) prohlášení o bezinfekčnosti (ne starší jeden den)
D) Účastníci ,kteří trvale užívají léky je předají na místě zdravotníkovi společně s lístkem,kde bude uvedeno jméno dítěte,název léku a dávkování.Lístek bude podepsán zákonným zástupcem.

Bez dokumentů A-C není nikdo způsobilý účasti na Original Summeru 2020!!!

Registrace členové TŠ B-Original zde

Registrace nečlenové zde

Po odeslání přihlášky Vám dorazí její kopie (souhrn) na emailovou adresu spolu s informacemi o platbě (faktura). Abychom mohli Vaší přihlášku považovat za platnou, je nutno uhradit zálohu 1500Kč, na účet č. 2501038954/2010 (variabilní symbol je číslo faktury), a to do 14 dnů od data odeslání přihlášky. Zbylou část je potřeba uhradit nejpozději do 31.5.2020 stejným způsobem.

Storno podmínky:
V případě odhlášení účastníka ze soustředění po 31.5.2020, není možno vrátit uhrazenou zálohu 1500Kč. Odhlášení v den nástupu na Original Summer 2020 – storno 100%.

Andrej „ANDYBOJ“ Urysiak

Michal “MICHAL NINJA“ Černý

Zuzana “Zizoe“ Veselá

Freestyler, lektor, programová vedoucí DANCE ACADEMY PRAGUE, členka battle crew Left J-Awa, hlavní choreografka JAD DC a profesionální tanečnice v JAD Dance Company. Narozena 5. 5. 1988. Dcera otce – jazzového muzikanta a maminky – tanečnice českého folkloru. Od malička vyrůstala obklopena soulem, jazzem, funkem a hip-hopem, což ovlivnilo nejen její tvorbu, ale i životní postoj. V jádru se ale cítí jako univerzální tanečnice, kterou baví tanec všestranně a nevyhýbá se jakýmkoli tanečním zkušenostem a experimentům. Její zaměření je především na tvorbu, kreativu a originalitu choreografií všech možných žánrů tance na různých platformách – divadlo, eventy, taneční týmy – soutěže, fashion shows, videoklipy a další.

Na svých lekcích má otevřený a pozitivní přístup ke všem studentům, pokročilým i začínajícím. Protože má velký kolektivní cit a empatii, je schopná předat novým talentům přesně to, co v daném období potřebují, aby rostli čím dál výše. Jejími hlavními českými motivátory a mentory jsou FIDLI – základ a přístup ke street dance a jádru své taneční osobnosti, YEMI AD – zkušenosti a profesionalita a WAHE AKOPJAN – inspirace, učení hloubky kultury a kvalitě pohybu.

Zizoe vyhrála hned několik prestižních battlů jako například house dance na WOD v Berlíně a se svým týmem Brownies vyhrála mistrovství ČR hned 3x po sobě. Zde nejen tancuje, ale je hlavním choreografem. Její sestavy z mistrovství ČR byly oceněny jako nejlepší choreografie soutěže napříč kategoriemi. A to jsou jenom některé z mnoha, MNOHA úspěchů jedné z nejlepších tanečnic v ČR.

Wahe “WAHE“ Akopjan

Wahe je ikona streetdancového undergroundového a freestylového tancování v ČR.

Narodil se 25.07.1983 v Abovjanu, ve státu Arménie, kde žil do svých 10 let. V roce 1993 se přestěhoval do České Rebubliky. Tančí celý svůj život. Začínal s Arménským folklorem, později v 11 letech, poznal Hip-Hopovou hudbu a zamiloval se do ní… Urban stylez se věnuje od 14 let. Během té doby se stal tanečníkem a lektorem více než jednoho stylu..

WAHE

,,Hudba je obecně moje vášeň, takže jsem se snažil učit a tančit styly, kde jsem cítil hudbu nejvíce… Baví mě Hip hop, funky a soul tance, jako Popping, Locking, House Dance, B-Boying a mnoho dalších stylů, které se vyvinuly s hudbou. Miluji improvizovat v těchto stylech – buď na jevišti v divadle nebo jen v klubech.

Hudba je klíčem a já se snažím otevírat dveře. Byl jsem požehnán a pracoval a učil se od těch nejlepších mentorů a choreografů. Tyto zkušenosti mě inspirovali a tlačili se ponořit hlouběji do tance obecně. Jsem skromný student tanečního umění a pohybu. Snažím se předávat dál, co jsem se dozvěděl prostřednictvím učení a organizování akcí / džemy. ,,

Zuzana “Zuzka“ Al Haboubi

Začínala se svou karlovarskou crew Respect us v roce 2005. Dnes přebývá v Praze a choreografuje pro taneční školu FDC. Sama se nejčastěji prezentuje freestylováním a battlováním, ale ráda se tanečně podíli na kvalitní show nebo choreografii.

První větší vyhraný battle, přišel v roce 2008 na Druhé Šanci – USA legends, na který velmi ráda vzpomíná a bere to jako její start v hlubším studování street dance.

U ostatních tanečníků obdivuje především kreativitu, vlastní styl a muzikalitu.Na lekcích se nejčastěji věnuje, technice a freestylování, ale ani vazba na dobrou hudbu jí není cizí.Styly , kterým se nejvíce věnuje jsou hip hop a poppin.

Poslední úspěch:Crew – winners DFA 2015 Battle – Women Power 2016 Choreografie – Out of sight (dospělí) +Body Heat (děti) dvojnásobní mistři ČR 2016 Unstoppable (junioři) – mistři ČR 2016

David “STRAIGHT DANGER“ Polák

Jasmine Halper

Lukáš “BERRY“ Bernáth

Berry je tanečník z Liberce a je členem B-Soul crew. Jeho hlavním stylem je popping, kterému se věnuje již 6 let. Sbírá zkušenosti a inspiraci i v zahraničí (LA, Belgie, Vietnam, Německo,..) K jeho největším úspěchům patří:

1.místo popping SDK Europe 2017/ČR
1.místo popping HHK 2016/ČR
1.místo popping CTB 2017 (preselekce Funkin‘ Styles)/Německo
1.místo allstyle Wonder Summer battle 2017/Vietnam
1.místo hip hop Systematic Battle 2015 a další


Lektoři BO: Maťo, Maykl, Hajčes, Klárka, Dogga Clan, Téra Nedbalová, Kája a další. …

Více o lektorech BO