ORIGINAL SUMMER 2019

Streetdance meeting patřící mezi nejkvalitnější na území ČR, který nabízí TOP tanečníky a lektory z Česka i zahraničí.

Workshopy, battles, party a jam – každý den, po celý týden. K tomu příjemné prostředí, kryté stage, top lektoři, hudba a energie na maximum. Přinášejí nálož inspirace, vzdělání, tanečních zkušeností, motivace a skills. I pro tento ročník bude připraven doprovodný program během celého dne, se kterým jste byli maximálně spokojeni 🙂

Způsob jak spojit zábavu s hudbou a tancem, sdílet ji s přáteli a tanečníky, na jednom místě, po celý týden.

Kde: Rekreační středisko RS Star Line Svor, Svor 8, 471 51
Mapa a spojení

Kdy: 18.8.-24.8.2019

Pro koho je určen: Pro mládež (od 12let) a dospělé.
Program i workshopy jsou rozdělené podle věku a tanečních schopností.

Cena: 4.190,- VIP: 4.690,- (2 x Workshop s VIP lektorem)
Úhrada do 31.5.2019.

Cena zahrnuje: Ubytování na 6 dní, 4x denně strava + pitný režim (čaj,šťáva), po­platek OÚ (vzdušné), pedagogický dozor, zdravotník, lektoři tance.

Příplatek za speciální stravu: Pokud si objednáte speciální stravu (vegetarián, vegán, bezlepková dieta a pod.), příplatek činí 300Kč/pobyt.

Doprava: Vlastní, nebo autobus

Autobus:
z Plzně a zpět: 600 Kč , místo odjezdu a příjezdu: Parkoviště u CAN Plzeň – Husova ul.
z Prahy a zpět: 450 Kč, místo odjezdu a příjezdu: metro Nové Butovice Praha, ulice Bucharova

Doprava MHD:
Do obce SVOR jezdí přímá autobusová linka z Prahy-Nádraží Holešovice. Cílová zastávka SVOR,otočka.. zastávka je na znamení. (Po výstupu pokračujte rovně po směru jízdy autobusu). Na první křižovatce v obce však pokračujte stále rovně. Středisko uvidíte po pravé straně.)

Ubytování:
V Bungalovech a chatkách.

V den příjezdu účastníci předají:
A) ofocený průkaz zdravotní pojišťovny
B) potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na Original Summeru 2019
C) prohlášení o bezinfekčnosti (ne starší jeden den)
D) Účastníci ,kteří trvale užívají léky je předají na místě zdravotníkovi společně s lístkem,kde bude uvedeno jméno dítěte,název léku a dávkování.Lístek bude podepsán zákonným zástupcem.

Bez dokumentů A-C není nikdo způsobilý účasti na Original Summeru 2019!!!

Registrace členové TŠ B-Original zde

Registrace nečlenové zde

Po odeslání přihlášky Vám dorazí její kopie (souhrn) na emailovou adresu spolu s informacemi o platbě (faktura). Abychom mohli Vaší přihlášku považovat za platnou, je nutno uhradit zálohu 1500Kč, na účet č. 2501038954/2010 (variabilní symbol je číslo faktury), a to do 14 dnů od data odeslání přihlášky. Zbylou část je potřeba uhradit nejpozději do 31.5.2019 stejným způsobem.

Storno podmínky:
V případě odhlášení účastníka ze soustředění po 31.5.2019, není možno vrátit uhrazenou zálohu 1500Kč. Odhlášení v den nástupu na Original Summer 2019 – storno 100%.

Sabina „Miss Bibi“ Škodová

(Rhythm of soul)

Je velice úspěšnou osobností české taneční scény. Je nejen profesionální, ale i freestylová tanečnice a na svém kontě má úspěchy jako dvojnásobný vítěz 1vs1 Hip Hop female SDK Europe (2005,2007), Mistryně světa Hip hop solo ženy (2001), Hip hop battle 1vs1 (NYC), Waacking battle 1vs1 Waack it up (CZ), WAAHO (CZ), Systematic (HU), Dance Factor (SK), Echo jam-Funk battle 1vs1 (NYC)…a mnoho dalších.
Díky svému skillz a dlouholetém působení na taneční scéně, jezdí učit na nejrůznější místa na Světa: Japonsko, Čína, USA, Martinik, Švýcarsko, Itálie, Maďarsko, Polsko, Chorvatsko, Slovensko…

V roce 1997 začala v TŠ Dynamic Studio 6 v Brně a po desetiletém působení v taneční škole, se přestěhovala do Prahy a stala se členkou mezinárodní taneční skupiny Dance2xs. V rámci tvorby tohoto profesionálního tanečního uskupení se podílela i na dvou divadelních představeních a mnoha televizních, hudebních i komerečních projektech. V současné době je členkou Rhythm of soul (house dance project), členkou IHOW (International house of waacking) a organizátorkou tanečních eventů: RDE aneb Opravdové taneční vzdělání, Latino vs Hip Hop, New Style Hustle week end a Double W end.

Díky častému cestování do USA Bibi nasbírala obrovské množství zkušeností a informací a to nejen na komereční půdě tancování. Díky častým pobytům v Bronxu, Brooklynu a Harlemu a klubové scéně v NYC, Bibi nahlédla do reality a díky této příležitosti se změnil celkově její pohled na tanec. Svým studentům předává nejen pohyb, ale snaží se jim předávat I historii tanečních stylů a přiblížit je tak co nejvíce k realitě. Je to lektorka s vysokými lektorskými schopnostmi a především citem pro tanečníky, kteří se přijdou na lekci dozvědět více.
Na Hip Hopu vyrostla, ale v současné době se věnuje i dalším tanečním stylům jako např.: House dance, Waacking, New style hustle, ale i Salse.
Miss Bibi reprezentuje dámskou sílu, vášeň a soul HIP HOPu.

Piotr “ZONTA“ Krol

Zonta aka Bies – Tancuje od roku 2008. Dnes nejvýraznější krumper v Polsku. Učil se od různých osobností jako jsou například Tight Eyez a Big Mijo (zakladatelé krumpu), Ugly Fate, Grichka a další… Rychle si získal respekt jak svým tancem, tak hlavně předáváním svých znalostí a učení nové generace krumperů v Polsku. Jeho studenti se řadí mezi top mladé krumpery, kteří vyhrávají největší krumpové akce po celém světě. Zonta Fam a Bies Fam jsou největší a nejsilnější fam v Polsku. Na jeho lekcích se zaměřuje nejvíce na groove, muzikalitu a individualitu. Jediný krumper, který se zúčastnil finále Juste Debout v Paříži jako vítěz polské preselkce v kategorii Experimental.

Zuzana “Zizoe“ Veselá

Freestyler, lektor, programová vedoucí DANCE ACADEMY PRAGUE, členka battle crew Left J-Awa, hlavní choreografka JAD DC a profesionální tanečnice v JAD Dance Company. Narozena 5. 5. 1988. Dcera otce – jazzového muzikanta a maminky – tanečnice českého folkloru. Od malička vyrůstala obklopena soulem, jazzem, funkem a hip-hopem, což ovlivnilo nejen její tvorbu, ale i životní postoj. V jádru se ale cítí jako univerzální tanečnice, kterou baví tanec všestranně a nevyhýbá se jakýmkoli tanečním zkušenostem a experimentům. Její zaměření je především na tvorbu, kreativu a originalitu choreografií všech možných žánrů tance na různých platformách – divadlo, eventy, taneční týmy – soutěže, fashion shows, videoklipy a další.

Na svých lekcích má otevřený a pozitivní přístup ke všem studentům, pokročilým i začínajícím. Protože má velký kolektivní cit a empatii, je schopná předat novým talentům přesně to, co v daném období potřebují, aby rostli čím dál výše. Jejími hlavními českými motivátory a mentory jsou FIDLI – základ a přístup ke street dance a jádru své taneční osobnosti, YEMI AD – zkušenosti a profesionalita a WAHE AKOPJAN – inspirace, učení hloubky kultury a kvalitě pohybu.

Zizoe vyhrála hned několik prestižních battlů jako například house dance na WOD v Berlíně a se svým týmem Brownies vyhrála mistrovství ČR hned 3x po sobě. Zde nejen tancuje, ale je hlavním choreografem. Její sestavy z mistrovství ČR byly oceněny jako nejlepší choreografie soutěže napříč kategoriemi. A to jsou jenom některé z mnoha, MNOHA úspěchů jedné z nejlepších tanečnic v ČR.

Wahe Akopjan

Wahe je ikona streetdancového undergroundového a freestylového tancování v ČR.

Narodil se 25.07.1983 v Abovjanu, ve státu Arménie, kde žil do svých 10 let. V roce 1993 se přestěhoval do České Rebubliky. Tančí celý svůj život. Začínal s Arménským folklorem, později v 11 letech, poznal Hip-Hopovou hudbu a zamiloval se do ní… Urban stylez se věnuje od 14 let. Během té doby se stal tanečníkem a lektorem více než jednoho stylu..

WAHE

,,Hudba je obecně moje vášeň, takže jsem se snažil učit a tančit styly, kde jsem cítil hudbu nejvíce… Baví mě Hip hop, funky a soul tance, jako Popping, Locking, House Dance, B-Boying a mnoho dalších stylů, které se vyvinuly s hudbou. Miluji improvizovat v těchto stylech – buď na jevišti v divadle nebo jen v klubech.

Hudba je klíčem a já se snažím otevírat dveře. Byl jsem požehnán a pracoval a učil se od těch nejlepších mentorů a choreografů. Tyto zkušenosti mě inspirovali a tlačili se ponořit hlouběji do tance obecně. Jsem skromný student tanečního umění a pohybu. Snažím se předávat dál, co jsem se dozvěděl prostřednictvím učení a organizování akcí / džemy. ,,

Zuzana “Zuzka“ Al Haboubi

Začínala se svou karlovarskou crew Respect us v roce 2005. Dnes přebývá v Praze a choreografuje pro taneční školu FDC. Sama se nejčastěji prezentuje freestylováním a battlováním, ale ráda se tanečně podíli na kvalitní show nebo choreografii.

První větší vyhraný battle, přišel v roce 2008 na Druhé Šanci – USA legends, na který velmi ráda vzpomíná a bere to jako její start v hlubším studování street dance.

U ostatních tanečníků obdivuje především kreativitu, vlastní styl a muzikalitu.Na lekcích se nejčastěji věnuje, technice a freestylování, ale ani vazba na dobrou hudbu jí není cizí.Styly , kterým se nejvíce věnuje jsou hip hop a poppin.

Poslední úspěch:Crew – winners DFA 2015 Battle – Women Power 2016 Choreografie – Out of sight (dospělí) +Body Heat (děti) dvojnásobní mistři ČR 2016 Unstoppable (junioři) – mistři ČR 2016

Lukáš “Lucaso“ Jakubec

Lucasova vášeň k pohybu byla v něm skryta už od raného dětství. Od animačních programů pro děti, přes jednu lekci aerobiku až po imitaci Michaela Jacksona chytáním se za určité partie a řvaním „woou“ ho dovedla až k samotnému streetdance, jemuž se začal aktivně věnovat od roku 2006. Postupem času se pro něj hobby stalo součástí života, na jehož cestě se setkal se spoustou zajímavých lidí, příležitostí a zkušeností.

Mezi toto všechno patří například workshopy s předními českými i zahraničními lektory, vzdělávání na řadě kempů a akcích, působení v Divadle F.X.Šaldy v Liberci a v Divadle pod Palmovkou v Praze, spoluorganizace různých akcí, vystupování a jiné. Avšak za nejdůležitější považuje působení v B-soul crew, jejímž je členem a díky níž se dostal tam, kde se dnes nachází.

Jak sám říká: „Mým snem vždy bylo se tancem živit. To se mi podařilo i bez peněz.“

Agáta Rzepka

Agata Rzepka –  polish dancehall  dancer and teache, member of Hold on Nuh crew .Girl full on knowledge, energry and enjoyment, in love with Jamaican dance and culture since 2008/9. Dancing for her is fun and sharing, she cares about showing real jamaican style, her goal is to teach how to improve not only skillz but also feeling and attitude. To develop her own self and understand more she regulary takes dance classes from the best Jamaican and European dancers.  Agata also organises dance battles,workshops and trips to Jamaica because  she wants to give back something that the culture is giving to her.

Achievements:
2016:
– 1st place 2vs2 with Kaja Sułecka – War da Killa Battles (Barcelona, Spain)
– 2nd place GDM Festiwal (Gdańsk, Poland)
– 1st place Crew Contest with Hold on Nuh – You Can Shake (program made by polish tv)
– 2nd place Crew Showcase Contest with Hold on Nuh – Top Up Dancehall Camp (Berlin, Germany)
– 1st place 2v2 with Jelo –  Dancehall Challenge (Gdańsk, Poland)
– Top 3 2vs2 with Izu Berendt – Dancehall International Europe (Barcelona, Spain)
2015:
– 1st place 2vs2 with Kaja Sułecka – Dancehall Fever (Wrocław, Poland)
– 1st place 2vs2 with Izu Berendt – Dancehall International Poland (Poznań,Poland)
– 1st place solo Dancehall Queen Stylez Zone (Ostrava, Czechy)
– 1st place solo Reggeaton vs. Dancehall Kongres (Katowice,Polnad)
– 1st place solo Dancehall Challenge (Gdańsk, Poland)
– 1st place crews with So Fresh –  Dancehall Challenge (Gdańsk, Poland)

Lukáš “BERRY“ Bernáth

Berry je tanečník z Liberce a je členem B-Soul crew. Jeho hlavním stylem je popping, kterému se věnuje již 6 let. Sbírá zkušenosti a inspiraci i v zahraničí (LA, Belgie, Vietnam, Německo,..) K jeho největším úspěchům patří:

1.místo popping SDK Europe 2017/ČR
1.místo popping HHK 2016/ČR
1.místo popping CTB 2017 (preselekce Funkin‘ Styles)/Německo
1.místo allstyle Wonder Summer battle 2017/Vietnam
1.místo hip hop Systematic Battle 2015 a další

Roman „KALO“ KEJÍK

Roman KALO Kejík je profesionální tanečník, choreograf, lektor, freestyler, který se věnuje street dance stylům. (HipHop, Popping, Locking a House dance).

Je členem: Funkové crew BKP, iBrow crew, Project Brno

Vyučuje v mnohá tanečních školách a studiích po celé ČR, SK a EU.


Lektoři BO: Maťo, Maykl, Klárka, Ajdam, Hajčes, Týnka, Lucka, Kája, Kewin, Marty, Dee ..

Více o lektorech BO