Nabízíme

V B-Original se zabýváme především výukou a tréninkem moderních tanečních stylů. Zaměřujeme se na výchovu mladých univerzálních tanečníků, kteří se mohou účastnit vystoupení nebo soutěží ve stylech hip hop, house dance či break dance.

Umíme toho ale
mnohem víc!

Workshopy

Rádi připravíme hodinovou taneční lekci s některým z našich lektorů dle vašich preferencí. Na výběr máte širokou škálu tanečních stylů hip hopu, hodinu vždy upravíme dle věku či tanečních zkušeností účastníků.

Choreografie „na klíč“

Chystáte se na soutěž či vystoupení? V B-Original máme bohaté zkušenosti s tvorbou choreografií pro skupiny i jednotlivce, které vyhrávají první příčky na uznávaných soutěžích. Pomůžeme s tvorbou konceptu, jednotlivými částmi choreografie a přidáme i pár ostřílených tipů, jak vystoupení vyšperkovat.

Taneční vystoupení

Pokud potřebujete program pro vaši společenskou akci, jste na správné adrese. Máme za sebou stovky vystoupení na firemních večírcích i akcích velkého formátu. Sdíleli jsme pódium s Madonnou, 50 Centem i Pussycat Dolls, takže nás jen tak něco nepřekvapí.

Pronájem prostor

Rádi vám nabídneme naše prostory v Praze či Plzni pro uspořádání vaší soukromé akce či tanečního tréninku. Disponujeme několika plně vybavenými tanečními sály s veškerým sociálním zázemím, stačí si vybrat.

Moderování akcí

Máme dlouholeté zkušenosti s moderováním akcí menších i větších formátů. Pokud potřebujete zajistit moderátora pro taneční battle, soutěž, party či ples, jsme vám plně k dispozici.

Hudební mixy

V některých případech je při stříhání hudby vhodné přizvat profesionála. Rádi vám pomůžeme s přípravou hudební stopy pro vaše taneční vystoupení, neboť dobře víme, jak důležitý dojem kvalitně sestříhaná nahrávka dělá – zejména pak na tanečních soutěžích.

Chcete uspořádat workshop nebo pronajmout taneční sál?
Nechte nám zprávu

 

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

O jakou službu máte zájem?

Jakou máte představu? Čím více informací nám poskytnete, tím konkrétnější nabídku pro vás připravíme.