O NÁS

Taneční škola B-Original vznikla v září roku 2009 a v současné době má cca 550 členů, kteří se pod vedením lektorů s dlouholetou taneční praxí vzdělávají ve streetových stylech.

Kurzy navštěvují tanečníci již od 4 let a jsou určeny všem, kteří mají chuť tančit a v tanci se neustále zdokonalovat. B-Original ctí myšlenku, že každý člověk má talent a je jedinečný, originální… O tuto jedinečnost se chceme starat a vytvářet podmínky, v kterých se může originalita neomezeně rozvíjet.

Náš tým se skládá z lidí, kteří tancování zasvětili buď velkou část svého života, anebo celý život. Tanec pro nás není jen prací, ale především vášní a radostí, kterou chceme rozdávat dále. Spojuje nás láska k tanci i pohled na něj. Baví nás spojovat lidi pro společnou myšlenku, společný cíl. Našim cílem je rozvoj lidské osobnosti, vytváření kamarádství a zdravého prostředí, v kterém se tyto věci rozvíjejí…

Zakladateli taneční školy B-Original jsou bratři Michal a Matej Zvarovi. Tito profesionální tanečníci, lektoři a choreografové započali svoji dráhu v rodném Slovensku, kde působili ve skupině Element. Od roku 2006, kdy se za studiem přestěhovali do České republiky, působili ve skupině B.D.S. Academy. V roce 2009 se rozhodli založit svoji taneční školu B-Original. V roce 2011 přesunuli svou taneční školu do vlastních prostor, ve kterých nabízejí svým svěřencům maximální komfort, služby a zázemí. Sklízejí úspěchy jako tanečníci i lektoři jak v České, tak i Slovenské republice. Jejich největším úspěchem bylo vítězství na mistrovství Evropy a mistrovství světa v hip hopu.

CO DĚLÁME

Taneční škola B-Original se zabývá především výukou a tréninkem moderních tanečních stylů, se zaměřením na výchovu mladých universálních tanečníků, kteří se budou účastnit vystoupení nebo soutěží, ve stylech: hip hop (oldschool, newschool), poppin‘, lockin‘, house dance, dancehall, waackin‘, krump, break dance a dalších tanečních stylů. Výuka začíná u dětí ve věku již od 4 let.

 

Pořádáme i taneční hodiny pro veřejnost, tzv. open classes, kde si může přijít zatančit úplně každý, bez ohledu na věku a dovednostech. Zájemci si lekci zaplatí na místě nebo předplatí na určité období, obvykle na 1 rok. Pro odbornou i neodbornou veřejnost kromě toho připravujeme workshopy se špičkovými lektory z ČR i zahraničí.

Významnou oblastí naší činnosti je veřejná prezentace formou tanečních vystoupení (prezentace firem, propagace výrobků, plesy, firemní večírky, sportovní utkání, oslavy, výstavy). Dále pořádáme taneční koncerty pro školy a závěrečné celovečerní představení pro naše členy a veřejnost. Spolupracujeme s umělci pro jejich vystoupení a televizní prezentaci.

Pořádáme taneční soustředění pro naše tanečníky, ale i veřejnost s názvem Original Summer. Je zaměřeno na všechny taneční styly, které B-Original vyučuje. Soustředění probíhá v období letních prázdnin. Na tuto týdenní taneční akci jsou vždy pozváni ti nejlepší lektoři z ČR i zahraničí.

 

Workshopy
Hodinové workshopy s členy našeho lektorského týmu.
Choreografie „na klíč“
Stavba choreografie pro jednotlivce i skupiny dle Vašich požadavků.
Taneční vystoupení (show)
Vystoupení na Vaši akci dle zadaných kriterií.
Pronájem prostor
Možnost hodinového pronájmu našich studií v Praze a v Plzni.
Moderování
Zabezpečíme moderátora pro battly, taneční soutěže, plesy, firemní večírky, párty.
Hudební mixy
Vytvoříme Vám profesionální hudební mix.

AKTIVITY, ZKUŠENOSTI A ÚSPĚCHY NAŠICH TANEČNÍKŮ A LEKTORŮ

Lego, Nikon, Nike, Panasonic, L’Oreal, Nutrend, Wolkswagen, Coca-Cola, Porsche, Hilton, Renault, Unilever, Henkel, Makro, Koskar, ČEZ, Uncle Sam, Nike, Sony, Škoda, Diesel, Avon, Adidas, Audi, OBI, Oriflame, Marlboro..

Madonna, 50 Cent, Dara Rolins, Busta Rhymes, Onyx, Vladimír 518, Jiří Korn, Divokej Bill,Pussycat dolls, Big Daddy Kane, Krs One, De La Soul…

Divokej Bill, Vladimár 518 a Jiří korn, Monkey Business, Orion,Kato…

Česká MISS, Superstar, Hlas Československa, Předávání hudebních cen Anděl, Slavík, 50 výročí Sazky, Předávání cen Sportovce roku (2009), Český Lev (2013),Tv Nova – Mejdan roku z Vaclaváku, Land Rover tour, Nokia tour 2007, Alpine Tv show 2011, Československo má Talent, TV Nova, Prima…

Absolvované stáže v USA, FRANCI, UK a po celé ČR.
Mistři České Republiky
Mistři světa a Evropy
Vítězové a učastníci přestižních battlů a soutěží

NAŠE ÚSPĚCHY

2017

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2017

  • 3. místo na MČR – Prince (Profi show HipHop)
  • Mistři Čech – Intact by the system (Základní liga HipHop)

STREET DANCE II.LIGA – DVK

  • Mistři ČR – Puberta za dveřmi

2016

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2016

  • Mistři ČR a absolutní vítěz pro rok 2016 – The Speech

HOBBY STREET – III. LIGA

  • Mistři ČR – CzSk Rapsody

2015

STREET DANCE – EXTRALIGA

  • Mistři ČR – KU-FU-DŽU aneb CRAZY SOULS

IDO HIP HOP EXTRALIGA

  • Vícemistři ČR – ANIMALZ

2014

HVK (Dospělí)

  • Mistři České republiky v kategorii IDO Hip Hop Extraliga
  • Vícemistři ČR na Taneční skupině roku 2014 s formací OPPORTUNITY

DVK (Děti)

  • Vícemistři ČR v kategorii Street Dance II.liga s formací FIRST KISS