DANCE KEMP 2018

Týden probíhající formou tanečního tábora. Dostatek zábavy a žádnou nudu slibuje celodenní program. Hřiště, bazén a spoustu dalších možností, které nabízí velké rekreační středisko RS Star Line Svor.

Starat se o vás budou lektoři, vedoucí a tanečníci Taneční školy B-Original.

Těšit se můžete na lekce street dance, konkrétně hip hop, lockin‘, poppin‘, house dance, dancehall, krump. Chybět samozřejmě nebude ani souboj o to, kdo se stane vítězem v klasických táborových hrách a soutěžích. Speciální program je připraven i na každý večer 🙂

Parádní, nezapomenutelný a tak trochu jinak bláznivý týden, pro každého kdo má rád pohyb, hudbu a pořádnou zábavu!

Kde: Rekreační středisko RS Star Line Svor, Svor 8, 471 51
Mapa a spojení

Kdy: 12.8.-18.8.2018

Pro koho je určen: Pro děti a mládež od 6 do 14 let.

Cena: 3.890,-
Úhrada nejpozději do 31.5.2018.

Cena zahrnuje: Ubytování na 6 dní, 5× denně strava + pitný režim (čaj,šťáva), po­platek OÚ (vzdušné), pedagogický dozor, zdravotník, lektoři tance.

Doprava: Vlastní, nebo autobus

Autobus:
z Plzně a zpět: 600 Kč , místo odjezdu a příjezdu: Parkoviště u CAN Plzeň – Husova ul. (odjezd autobusu 12.8. je v 7:30)
z Prahy a zpět: 450 Kč, místo odjezdu a příjezdu: metro Nové Butovice Praha, ulice Bucharova (odjezd autobusu 12.8. je v 8:30)

Doprava MHD:
Do obce SVOR jezdí přímá autobusová linka z Prahy-Nádraží Holešovice. Cílová zastávka SVOR,otočka.. zastávka je na znamení. (Po výstupu pokračujte rovně po směru jízdy autobusu). Na první křižovatce v obce však pokračujte stále rovně. Středisko uvidíte po práve straně.)

Ubytování:
V Bungalovech a chatkách.

V den příjezdu účastníci předají:
A) ofocený průkaz zdravotní pojišťovny
B) potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na letním tanečním táboře
C) prohlášení o bezinfekčnosti (ne starší jeden den)
D) Účastníci ,kteří trvale užívají léky je předají na místě zdravotníkovi společně s lístkem,kde bude uvedeno jméno dítěte,název léku a dávkování.Lístek bude podepsán zákonným zástupcem.

Bez dokumentů A-C není nikdo způsobilý účasti na Dance kempu 2018!!!

Maykl, Týnka, Lucka Šebková, Teetee, Ajdam, Anetka, Marty, Kewin, Kája, Lucka Johánková, Lucka Chvojková, Nini, Addy.
Více o lektorech

Registrace členové TŠ B-Original zde

Registrace nečlenové zde

Po odeslání přihlášky Vám dorazí její kopie (souhrn) na emailovou adresu spolu s informacemi o platbě (faktura). Abychom mohli Vaší přihlášku považovat za platnou, je nutno uhradit zálohu 1500Kč, na účet č. 2501038954/2010 (variabilní symbol je číslo faktury), a to do 14 dnů od data odeslání přihlášky. Zbylou část je potřeba uhradit nejpozději do 31.5.2018 stejným způsobem.

Storno podmínky:
V případě odhlášení účastníka ze soustředění po 31.5.2018, není možno vrátit uhrazenou zálohu 1500Kč. Odhlášení v den nástupu na Dance kemp 2018 – storno 100%