Přidej se k nám v Praze, Plzni nebo Kralupech

I když nás dělí desítky kilometrů, pořád jsme jedna velká taneční rodina. A to doslova – na téměř 90 lekcích týdně nás tančí už více než 650.

B-Original Praha

V Praze to všechno začalo. První dva roky po založení taneční školy jsme působili v pronajatých prostorách SK Motorlet Praha na Radlické. Postupem času, jak se začala zvětšovat naše základna a počet lidí přesáhl kapacitu, jsme hledali větší a kvalitnější zázemí. 

_

Nakonec jsme se usídlili v Obchodním centru Řepy, kde jsme kompletně zrekonstruovali prostory dřívější diskotéky. Pro naše tanečníky jsme připravili zázemí, na které jsme opravdu hrdí. Mají k dispozici dva velké taneční sály, dvě prostorné šatny, sprchy, sociální zařízení a recepci.

B-Original Plzeň

Pobočku v Plzni jsme zakládali v roce 2009, kde jsme více než 6 let fungovali na tamější základní škole. Pro zlepšení našich služeb a poskytnutí kvalitnějšího zázemí pro naše tanečníky jsme zrekonstruovali vlastní prostory v nákupním centru ATOM. Aktuálně zde máme dva taneční sály, šatny a recepci.

B-Original Kralupy nad Vltavou

V Kralupech nad Vltavou působíme od roku 2014 v pronajatých prostorách místní základní školy Václava Havla. Naše pobočka se stále jistě rozrůstá a my věříme, že i v Kralupech budeme moci jednou otevřít vlastní prostory.

Chceš to vidět na vlastní oči? Pošli přihlášku

PRIHLÁŠKA