DANCE KEMP

Dance Kemp je letní tábor spojený s tancem. Po celý týden jsou pro děti připravené táborové hry a taneční lekce pod vedením lektorů z Taneční školy B-Original. Dopoledne je zpravidla taneční a odpoledne se hrají hry, které jsou součástí „celotáborovky“. Dance Kemp se koná předposlední týden v srpnu  v rekreačním středisku Star Line u České Lípy a je určen pro děti a mládež od 6-ti do 14-ti let. Dance Kempu se zúčastňují především děti z Taneční školy B-Original, ale na našem Kempu je vítán kdokoliv, kdo se chce něco naučit, a přitom si užít kopec srandy.

VÍCE ZDE

B.O.WINTER

Soustředění je povinné pro všechny členy, kteří se chtějí zúčastnit soutěží. Délka soustředění se rozlišuje podle věkové a výkonnostní kategorie. Naše nejmenší děti mají soustředění přímo v taneční škole, kde mohou přespat s lektorem. U starších dětí soustředění probíhá ve sportovním středisku mimo Prahu. Hlavním cílem je „stavba“ choreografie v délce cca 3min., se kterou pak naši svěřenci vystupují a zúčastňují se tanečních soutěží. Dalším důležitým cílem je team building vrámci jednotlivých skupín. Soustředění se zpravidla koná na přelomu ledna a února, resp. na začátku 2.pololetí.

VÍCE ZDE

ORIGINAL SUMMER

Original Summer je letní soustředění, které je připravené nejen pro členy Taneční školy B-Original. Original Summeru se totiž může zúčastnit kdokoliv, kdo miluje tanec v jakékoliv podobě. Original Summer se koná poslední týden v srpnu v rekreačním středisku Star Line u České Lípy a je určen pro juniori a dospělé od 14-ti let. Každý rok zveme top lektory z Česka a Slovenska, jako jsou například: Zizoe, Wahe, Sanchez, Marow, Zuzka Al, Miss Bibi a další. Pokud chcete zažít největší nálož workshopů, inspirace a zábavy, tak Original Summer je ta správná volba.

VÍCE ZDE