Naše zásady

Že tanec je naším životem, pro nás není jen prázdnou frází. Vše, co v B-Original společně děláme
a tvoříme, by mělo splňovat zásady, se kterými jsme před lety naši taneční školu zakládali.

Co zaseješ, to dříve nebo později sklidíš. Proto rozdávej úsměv a věř, že se Ti vrátí. Rozdávej dobro, a dobro se Ti vrátí. Mysli pozitivně, a budou se Ti dít dobré věci.

Zvyšuj důvěru ostatních v Tebe svým poctivým a zodpovědným přístupem a bude Ti dáno. Když to budeš dělat opačně, bude Ti bráno. Důvěřujeme Ti, že budeš dělat co je v Tvých silách, abys plnil své povinnosti. Na oplátku my budeme dělat vše, co je v našich silách, aby  ses tady cítil dobře.

Buď upřímný a otevřený. Když máš nějaký problém, řekni to přímo tomu, koho se daný problém týká, nebo Ti ho může pomoct vyřešit. Nepomlouvej.

Základem slova zodpovědnost je slovo “odpověď”. Ve svém (ne)zodpovědném přístupu tedy hledej odpověď, proč se Ti věci dějí tak, jak se dějí. Jsi členem skupiny, kde jiní na Tebe spoléhají, docházej poctivě a včas na trénink, na tréninku pracuj naplno.

Respektuj svého lektora, on bude respektovat Tebe. Respektuj své přátelé, oni budou respektovat Tebe. Respektuj jiné názory, postoje, hodnoty.

Nauč se žít přítomností, protože každý den, hodina, minuta se už nikdy nevrátí. Tak na to mysli, a všechno co děláš, dělej naplno.

Všechno, co se v přírodě přestane vyvíjet, dřív nebo později zanikne. Proto se neustále zlepšuj a posouvej vpřed. Nic nedělej tak, abys pouze zabíjel čas. Stále na sobě pracuj – fyzicky, tanečně, ale i ve své mysli.

Ciť se u nás jako doma. Máme pro Tebe úsměv i čas. Na oplátku se k BO chovej, jako ke svému domovu. Zhasínej, nedělej nepořádek, nenič, aby to mohlo sloužit a dělat radost i ostatním.

Neboj se být jiný, buď svůj. Zvol jsi svou vlastní cestu, která bude v souladu s Tvým srdcem.

Buď si stále vědom, že se máš co učit, bez ohledu na to, kolik Ti je let, nebo na jaké úrovni – pozici se nacházíš.

Máš pocit, že si budeme rozumět? Pošli přihlášku

PŘIHLÁŠKA