Skip to main content

ORIGINAL SUMMER 2023

Streetdance meeting patřící mezi nejkvalitnější na území ČR, který nabízí TOP tanečníky a lektory z Česka i zahraničí.

Workshopy, battles, party a jam – každý den, po celý týden. K tomu příjemné prostředí, kryté stage, top lektoři, hudba a energie na maximum. Přinášejí nálož inspirace, vzdělání, tanečních zkušeností, motivace a skills. I pro tento ročník bude připraven doprovodný program během celého dne, se kterým jste byli maximálně spokojeni 🙂

Způsob jak spojit zábavu s hudbou a tancem, sdílet ji s přáteli a tanečníky, na jednom místě, po celý týden.

Kde: Rekreační středisko RS Star Line Svor, Svor 8, 471 51
Mapa a spojení

Kdy: 13.8.-19.8.2023

Pro koho je určen: Pro mládež (od 12let) a dospělé.
Program i workshopy jsou rozdělené podle věku a tanečních schopností.

Cena: 6.590,- (2 x workshop s VIP lektorem v ceně) + 1x nebo 2x VIP lekce dle vlastního výběru (volitelné za 400,-/600,-)

Úhrada do 30.6.2023.

Cena zahrnuje: Ubytování na 6 dní, 5x denně strava + pitný režim (čaj,šťáva), pedagogický dozor, zdravotník, lektoři tance, 2 x workshop s VIP lektorem dle vlastního výběru

Příplatek za speciální stravu: Pokud si objednáte speciální stravu (vegetarián, vegán, bezlepková dieta a pod.), příplatek činí 360Kč/pobyt.

Doprava: Vlastní, nebo autobus

Autobus:
z Prahy a zpět: 800 Kč, místo odjezdu a příjezdu: metro Nové Butovice Praha, ulice Bucharova

Příjezd na místo vlastní dopravou: 13.8. 2023 mezi 11.00h a 13.00h (začínáme obědem)
Odjezd autobusu z Prahy (metro Nové Butovice): 13.8.2023 v 9:00 hod.

Odjezd zpět: 19.8.2023 mezi 9.30h a 10.30h (končíme snídaní)
Předpokládaný příjezd autobusů zpět do Prahy bude mezi 12.00 a 13.00.

Doprava MHD:
Do obce SVOR jezdí přímá autobusová linka z Prahy-Nádraží Holešovice. Cílová zastávka SVOR,otočka.. zastávka je na znamení. (Po výstupu pokračujte rovně po směru jízdy autobusu). Na první křižovatce v obce však pokračujte stále rovně. Středisko uvidíte po pravé straně.)

Ubytování:
V Bungalovech a chatkách.

Nejpozději 2 týdny před začátkem akce účastníci zašlou na email dokumenty@b-original.cz následující dokumenty:
A) ofocený průkaz zdravotní pojišťovny
B) potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na Original Summeru 2023

V den příjezdu účastníci předají:
C) prohlášení o bezinfekčnosti (ne starší jeden den)
D) Účastníci ,kteří trvale užívají léky je předají na místě zdravotníkovi společně s lístkem,kde bude uvedeno jméno dítěte,název léku a dávkování. Lístek bude podepsán zákonným zástupcem.

Bez dokumentů A-C není nikdo způsobilý účasti na Original Summeru 2023!!!

POZOR! V návaznosti na aktuální vývoj epidemiologické situace COVID-19 v České republice může Organizátor před začátkem Original Summeru rozhodnout, že nástup účastníka na tábor dle předchozího bodu dále podmíní předložením potvrzení o absolvování “OTN” (očkování-test-nemoc) – akceptovaného dle aktuálně platných a účinných opatření orgánů veřejné správy České republiky. Náklady s tím související hradí účastník. V případě uplatnění podmínky dle předchozí věty bude Organizátor účastníky informovat nejpozději 14 dní před plánovaným začátkem tábora, a to prostřednictvím zprávy zaslané na e-mailovou adresu účastníka, která je uvedena  v přihlášce na tábor.

Registrace členové TŠ B-Original zde

Registrace nečlenové zde

Po odeslání přihlášky Vám dorazí její kopie (souhrn) na emailovou adresu spolu s informacemi o platbě (faktura). Abychom mohli Vaší přihlášku považovat za platnou, je nutno uhradit zálohu 2000Kč, na účet č. 2501038954/2010 (variabilní symbol je číslo faktury), a to do 14 dnů od data odeslání přihlášky. Zbylou část je potřeba uhradit nejpozději do 30.6.2023 stejným způsobem.

Storno podmínky:

Splatnost je 30.6.2023.

V případě odhlášení od 1.7.2023 do 7 dní před začátkem prezence vlastní dopravou v místě akce nevracíme:

  1. Zálohu 2.000,-Kč
  2. Za volitelné položky – dopravu, tričko

V případě odhlášení od 7 dní do 24 hod před začátkem prezence vlastní dopravou v místě akce nevracíme:

  1. 3.000,-Kč
  2. Za volitelné položky – dopravu, tričko, VIP lekce, speciální strava

V případě odhlášení méně než 24 hod před začátkem prezence vlastní dopravou v místě akce je storno 100% – t.j. organizátor nevrací žádnou část z celkové fakturační částky.

 

Organizátor si dále vyhrazuje právo tábor jednostranně zrušit, nebude-li v důsledku – v místě a čase – platných a účinných opatření orgánů veřejné správy České republiky přijatých v souvislosti s řešením epidemiologické situace COVID-19 možné resp. povolené tábor uskutečnit. Cena za tábor vyjma zálohové platby a všech volitelných položek bude účastníkům v takovém případě vrácena teprve poté, co budou Organizátorovi (provozovatelem areálu, ve kterém se měl tábor uskutečnit) vráceny veškeré zálohové platby (Organizátora) za zajištění ubytování a stravy v rámci tábora. Odchylně od první věty tohoto bodu může Organizátor rovněž rozhodnout o přesunutí tábora na termín pozdější, který jeho konání s ohledem na vývoj příslušných opatření již umožní. O rozhodnutí dle tohoto bodu bude Organizátor účastníky informovat  zprávou zaslanou na e-mailovou adresu účastníka, která je uvedena v přihlášce na tábor.

V případě, že účastník během tábora onemocní a nebude se ho moci dále účastnit, nevzniká mu nárok na vrácení uhrazené ceny tábora, resp. její části.

MAMSON (FRA)

TOBY Deedaran (DK)

Vahe “WAHE“ Akopjan (CZ)

Wahe je ikona streetdancového undergroundového a freestylového tancování v ČR.

Narodil se 25.07.1983 v Abovjanu, ve státu Arménie, kde žil do svých 10 let. V roce 1993 se přestěhoval do České Rebubliky. Tančí celý svůj život. Začínal s Arménským folklorem, později v 11 letech, poznal Hip-Hopovou hudbu a zamiloval se do ní… Urban stylez se věnuje od 14 let. Během té doby se stal tanečníkem a lektorem více než jednoho stylu..

WAHE

,,Hudba je obecně moje vášeň, takže jsem se snažil učit a tančit styly, kde jsem cítil hudbu nejvíce… Baví mě Hip hop, funky a soul tance, jako Popping, Locking, House Dance, B-Boying a mnoho dalších stylů, které se vyvinuly s hudbou. Miluji improvizovat v těchto stylech – buď na jevišti v divadle nebo jen v klubech.

Hudba je klíčem a já se snažím otevírat dveře. Byl jsem požehnán a pracoval a učil se od těch nejlepších mentorů a choreografů. Tyto zkušenosti mě inspirovali a tlačili se ponořit hlouběji do tance obecně. Jsem skromný student tanečního umění a pohybu. Snažím se předávat dál, co jsem se dozvěděl prostřednictvím učení a organizování akcí / džemy. ,,

„SVÁŤA“ Kobzová (CZ)

Patrik „CARLOS“ Kejík (CZ)

Filip „FÍFA“ Růžička (CZ)

Michal „NINJA“ Černý (CZ)

Lektoři BO:

Maykl, Maťo, Téra, Naty, Kája, Kubko, 2Tall, Addy

Více o lektorech