Skip to main content

ORIGINAL SUMMER 2024

Streetdance meeting patřící mezi nejkvalitnější na území ČR, který nabízí TOP tanečníky a lektory z Česka i zahraničí.

Workshopy, battles, party a jam – každý den, po celý týden. K tomu příjemné prostředí, kryté stage, top lektoři, hudba a energie na maximum. Přinášejí nálož inspirace, vzdělání, tanečních zkušeností, motivace a skills. I pro tento ročník bude připraven doprovodný program během celého dne, se kterým jste byli maximálně spokojeni 🙂

Způsob jak spojit zábavu s hudbou a tancem, sdílet ji s přáteli a tanečníky, na jednom místě, po celý týden.

Kde: Rekreační středisko RS Star Line Svor, Svor 8, 471 51
Mapa a spojení

Kdy: 11.8.-17.8.2024

Pro koho je určen: Pro mládež (od 12let) a dospělé.
Workshopy jsou rozdělené dle tanečních schopností, program i podle věku.

Cena: 7.190,- ,  + volitelně 1x nebo 2x VIP lekce (dle stylu, počtu a kombinace lekcí za 400,-/500,-/700,-/800,-)

Úhrada do 1.7.2024.

Cena zahrnuje: Ubytování na 6 dní, 5x denně strava + pitný režim (čaj, šťáva), pedagogický dozor, zdravotník, workshopy s „domácími“ lektory (ČR, SR), 1 x workshop s každým VIP lektorem = celkem 3 VIP lekce (1x Lil Syd, 1x Rama, 1x Luciano)

Příplatek za speciální stravu: Pokud si objednáte speciální stravu (vegetarián, vegán, bezlepková dieta a pod.), příplatek činí 360Kč/pobyt.

Doprava: Vlastní, nebo autobus

Autobus:
z Prahy a zpět: 800 Kč, místo odjezdu a příjezdu: metro Nové Butovice Praha, ulice Bucharova

Příjezd na místo vlastní dopravou: 11.8. 2024 mezi 11.00h a 13.00h (začínáme obědem)
Odjezd autobusu z Prahy (metro Nové Butovice): 11.8.2024 v 9:00 hod.

Odjezd zpět: 17.8.2024 mezi 9.30h a 10.30h (končíme snídaní)
Předpokládaný příjezd autobusů zpět do Prahy bude mezi 12.00 a 13.00.

Doprava MHD:
Do obce SVOR jezdí přímá autobusová linka z Prahy-Nádraží Holešovice. Cílová zastávka SVOR,otočka.. zastávka je na znamení. (Po výstupu pokračujte rovně po směru jízdy autobusu). Na první křižovatce v obce však pokračujte stále rovně. Středisko uvidíte po pravé straně.)

Ubytování:
V Bungalovech a chatkách.

Nejpozději 2 týdny před začátkem akce účastníci zašlou na email dokumenty@b-original.cz následující dokumenty:
A) ofocený průkaz zdravotní pojišťovny
B) potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na Original Summeru 2024

V den příjezdu účastníci předají:
C) prohlášení o bezinfekčnosti (ne starší jeden den)
D) Účastníci ,kteří trvale užívají léky je předají na místě zdravotníkovi společně s lístkem,kde bude uvedeno jméno dítěte,název léku a dávkování. Lístek bude podepsán zákonným zástupcem.

Bez dokumentů A-C není nikdo způsobilý účasti na Original Summeru 2024!!!

POZOR! V návaznosti na aktuální vývoj epidemiologické situace COVID-19 v České republice může Organizátor před začátkem Original Summeru rozhodnout, že nástup účastníka na tábor dle předchozího bodu dále podmíní předložením potvrzení o absolvování “OTN” (očkování-test-nemoc) – akceptovaného dle aktuálně platných a účinných opatření orgánů veřejné správy České republiky. Náklady s tím související hradí účastník. V případě uplatnění podmínky dle předchozí věty bude Organizátor účastníky informovat nejpozději 14 dní před plánovaným začátkem tábora, a to prostřednictvím zprávy zaslané na e-mailovou adresu účastníka, která je uvedena  v přihlášce na tábor.

Registrace členové TŠ B-Original zde

Registrace nečlenové zde

Po odeslání přihlášky Vám dorazí její kopie (souhrn) na emailovou adresu spolu s informacemi o platbě (faktura). Abychom mohli Vaší přihlášku považovat za platnou, je nutno uhradit zálohu 2000Kč, na účet č. 2501038954/2010 (variabilní symbol je číslo faktury), a to do 14 dnů od data odeslání přihlášky. Zbylou část je potřeba uhradit nejpozději do 30.6.2023 stejným způsobem.

Storno podmínky:

Splatnost je 1.7.2024.

V případě odhlášení od 2.7.2024 do 7 dní před začátkem prezence vlastní dopravou v místě akce nevracíme:

  1. Zálohu 2.000,-Kč
  2. Za volitelné položky – dopravu, tričko

V případě odhlášení od 7 dní do 24 hod před začátkem prezence vlastní dopravou v místě akce nevracíme:

  1. 3.000,-Kč
  2. Za volitelné položky – dopravu, tričko, VIP lekce, speciální strava

V případě odhlášení méně než 24 hod před začátkem prezence vlastní dopravou v místě akce je storno 100% – t.j. organizátor nevrací žádnou část z celkové fakturační částky.

 

Organizátor si dále vyhrazuje právo tábor jednostranně zrušit, nebude-li v důsledku – v místě a čase – platných a účinných opatření orgánů veřejné správy České republiky přijatých v souvislosti s řešením epidemiologické situace COVID-19 možné resp. povolené tábor uskutečnit. Cena za tábor vyjma zálohové platby a všech volitelných položek bude účastníkům v takovém případě vrácena teprve poté, co budou Organizátorovi (provozovatelem areálu, ve kterém se měl tábor uskutečnit) vráceny veškeré zálohové platby (Organizátora) za zajištění ubytování a stravy v rámci tábora. Odchylně od první věty tohoto bodu může Organizátor rovněž rozhodnout o přesunutí tábora na termín pozdější, který jeho konání s ohledem na vývoj příslušných opatření již umožní. O rozhodnutí dle tohoto bodu bude Organizátor účastníky informovat  zprávou zaslanou na e-mailovou adresu účastníka, která je uvedena v přihlášce na tábor.

V případě, že účastník během tábora onemocní a nebude se ho moci dále účastnit, nevzniká mu nárok na vrácení uhrazené ceny tábora, resp. její části.

LUCIANO (NED)

Luciano je jeden z TOP talentů evropské taneční scény! Zaměřuje se jak na HIP HOP freestyle, tak na CHOREO…Je již vítězem několika prestižních mezinárodních battlů.

Profil na instagram

RAMA (USA)

Rama je jeden z nejkreativnějších a nejoriginálnější tanečníků stylu HOUSE dance ve světě. Pravidelně se nejenom účastní, ale i úspěšně prosazuje na největších světových battlech, jako je Summer Dance Forever nebo Flavourama.

Profil na instagram

Lil SYD (GER)

Lil SYD se zaměřuje na Hip Hop Freestyle a právě díky svému freestylu se proslavil na poslední světové edici Red Bull Dance Your Style, kde se probojoval až do semi-finále! Je to skvělý showman a dělá též skvělé chorošky, takže se máte na co těšit!

Profil na instagram

Vahe “WAHE“ Akopjan (CZ)

Wahe je ikona streetdancového undergroundového a freestylového tancování v ČR.

Tančí celý svůj život. Začínal s Arménským folklorem, později v 11 letech, poznal Hip-Hopovou hudbu a zamiloval se do ní… Urban stylez se věnuje od 14 let. Během té doby se stal tanečníkem a lektorem více než jednoho stylu..

Profil na instagram

„Zuza AL“ (CZ)

Zuza již dlouhá léta patří mezi špičku české streetdance scény a to jak té underground, tak i  té komerční. Je jedna z nejpoptávanějších a nejúspěšnějších choreografek. Její kreativita, všestrannost, velké zkušenosti a originální styl jsou největším lákadlem pro všechny účastníky jejich workshopů.

Profil na instagramu

„ANDYBOJ“ (SK/CZ)

Andy je už taky jednou z legend české a slovenské taneční scény a stále se snaží vzdělávat jako tanečník i lektor a reprezentovat na taneční scéně. Má za sebou již celou řadu komerčních akcí a přehlídek (např. Adidas, Alpine Pro, Converse, Dickies, Nike, Reebok, Reserved a mnoho dalších) a nespočet vyhraných battlů. Andy je inspirací pro tanečníky v mnoha oblastech, nejenom v tanci…

Profil na instagramu

Michal „NINJA“ Černý (CZ)

Michal je profesionální tanečník působící v Praze věnující se zejména komerčnímu Hip Hopu, Contemporary a Vogue, nicméně prošel si výukou mnoha dalších stylů především Street Dance. Tyto styly zároveň vyučuje po celém světě (New York, London, Taipei, Moskva, Petrohrad, Bukurešť, Bratislava, Praha). Absolvoval roční intenzivní výuku v americkém Broadway Dance Center v New Yorku (2013-2014).  Byl dokonce tanečníkem ve francouzském muzikálu Romeo a Julie, který měl tour v Asii v letech 2016-2018. Ale hlavně, jeho lekce jsou neopakovatelné a legendární!!!

Profil na instagramu

„CARLOS“ (CZ)

Carlosova energie, kreativita a talent tě roztrhá na kusy! Je TOP tanečník, a je skvělý ve všech stylech. Vyhrál spoustu battlů a účinkoval v mnoha tanečních projektech…Přijď si pro jeho energii:-)

Profil na instagramu

„Klárka“ Marinovová (CZ)

Klárka je užasný člověk a lektor. Všechno, co dělá, dělá srdcem a s velkou radostí a energií. Je velice zkušená a má obrovské know how zejména v Dancehallu a v celé kultúře s tím spojené. Tyto své znalosti s úpřimností na lekcích předává dál…

Profil na instagramu

„SHAMI“ (CZ)

Shami k nám přinese pořádnou dávku afra, ale je hustá i v hip hopu. Její osobitý a krásný projev Tě dostane!

Profil na instagramu

Lektoři BO:

Téra, Naty, Kája, Kubko, 2Tall, Maykl, Maťo…

Více o lektorech BO