Skip to main content

BBOYACADEMY

Bboy academy vznikla za jediným prostým účelem, kterým je ukázat začínajícím i pokročilým bboys a bgirls správnou a konstruktivní cestu k bboyingu (komerčně známému jako breakdance). Pod vedením špičky českého bboyingu se naučíš základní i pokročilou techniku všech elementů tohoto tanečního stylu a získáš tak správný stavební kámen pro svůj další rozvoj. Naše pravidelné lekce probíhají v nejprestižnějších tanečních studiích v Praze, Berouně a na Kladně. Jsme však flexibilní a cestu známe do všech koutů ČR. Naším hlavním posláním je podporovat českou bboyingovou scénu. Díky workshops se zahraničními lektory, Wake Up Jams a dalším projektům, které pravidelně organizujeme, se můžeš setkat s téměř celou bboyingovou scénou u nás, zatrénovat si se spoustou kvalitních tanečníků, poslechnout si nejlepší DJs z ČR i ze zahraničí, na vlastní kůži pocítit atmosféru v cyphers (v kolečkách) a dát tak další pozitivní impuls naší bboyingové scéně, která si o to přímo žádá.

DANCEHALL

Dancehall team BO je určitý experiment, jeden z prvních svého druhu, zaměřený čistě na tento krásný jamajský styl. ….. Cílem není pouze naučit se kroky, ale proniknout hlouběji do této rozsáhlé jamajské subkultury. Konceptem je naučit se jak názvy jednotlivých pohybů, tak technice old school, middle school a new school Dancehallu (mužského i ženského) ale i groovu, flow a energii, jež jsou jeho nedílnou součástí.

KRUMP

S Krumpem tahle skupina začala na B.O. Summeru 2015, protože pár z nich to zkusilo na SDK. Věděli že Maykl (Michal Zvara) krumpuje a že by je mohl vést, a tak si zorganizovali session kde jich bylo překvapivě hodně a mělo to i dobrou úroveň. Dohodli se, že budou pravidelně trénovat i v průběhu roku jednou týdně, jak v Praze, tak i Plzni. V současné době jich je přibližně 15 a 5 z nich se tomu věnuje naplno.