Original Streetdance Cup 2020

OSC je pohárová soutěž, připravena pro všechny streetové tanečníky nejen z tanečních škol, ale i pro ty, kteří trénují pod DDM, ZUŠ nebo SVČ. Uvidíte různé věkové a výkonnostní kategorie od úplně nejmenších až po dospěláky, začátečníky i pokročilé. Jelikož tato pohárová soutěž nese ve svém názvu “Original”, budeme v rámci celé soutěže vyhlašovat “nejoriginálnější choreografii dne”, zvlášť v dětech, juniorech a dospělých. Nemusí se ale jednat o vítěze jednotlivých kategorií, porota bude posuzovat výhradně originalitu choreografií. V názvu je také obsaženo slovní spojení “Streetdance”, což znamená, že se jedná o soutěž zaměřenou na všechny styly, které je možné do této skupiny tanců zahrnout.

Budeme se na Vás těšit!

Základní informace
Datum: POZOR ZMĚNA! Nový termín je neděle 14.6.2020
Čas: od 8:00h
Místo konání: UNYP ARENA Podvinný Mlýn, Kovanecká 2405/27, Praha 9
Uzávěrka přihlášek: 1. 6. 2020
Startovné: 200 Kč/tanečník

Uzávěrka prezence a termín úhrady je 8.6.2020
– na základě přijaté přihlášky Vám budou zaslány pokyny k platbě spolu s variabilním symbolem
Vstupné:  200,-Kč dospělí, 100,- Kč ZTP, Děti do 6-ti let zdarma
Ocenění: Diplomy – finálová umístění, Medaile – 1. -3. místo, Pohár – 1.-3.místo
Soutěžní disciplíny: Street dance a dancehall formace
Porota: Wahe Akopjan, Sabina “Bibi” Škodová, Filip “Fífa” Růžička, Sváťa Kobzová, Michal Černý a Andrej “Andyboj” Urysiak. 

Pravidla a charakteristika disciplíny
Street dance formace
Hudba: vlastní nahrávka (na flashce, nebo popsané CD s názvem a délkou choreografie, formát wav, mp3, vedoucí odevzdá zvukaři při prezenci)
Počet tanečníků: 8-26
Délka choreografie: 2.00 – 4.00 minuty
Rekvizity a kulisy: nejsou povoleny
Akrobacie: v kategorii Mini a Děti zakázány
Popis stylu: Důraz na aspekty vycházející z hip hopové kultury, kvalita a obsah zpracování choreografie na danou hudební předlohu. Nekladou se žádné mantinely tvorbě choreografa.

Na soutěži bude porota hledat tu nejoriginálnější choreografii v kategorii dětí (včetně mini), juniorů a dospělých (včetně kategorie dospělí 2).

Věkové kategorie
Mini: do ročníku 2012 (včetně 2012)
Děti: 2011-2008, mohou být zařazeni soutěžící o rok starší (tj. rok 2007), ale podmínkou je, že mohou tvořit max. 50% z celkového počtu soutěžících.
Junioři: 2007-2004, mohou být zařazeni soutěžící o rok starší (tj. rok 2003), ale podmínkou je, že mohou tvořit max. 50% z celkového počtu soutěžících.
Dospělí: 2003 a starší, mohou být zařazeni soutěžící maximálně o 4 roky mladší.
Dospělí 2: Tanečníci a pohybově zdatní nadšenci, kteří v roce konání soutěže dovrší minimálně 25 let, horní hranice není omezena.

Výkonnostní kategorie pro formace
DDM a ZUŠ, SVČ: kategorie je určena především pro amatérské kolektivy ze zájmových kroužků DDM, ZŠ, ZUŠ, SVČ.
Hobby: tanečníci, kteří tančí maximálně 1-2 roky. Tanečníci mohou startovat na soutěžích CDO, ale pouze v kategorii 3. liga (hobby), nebo na Taneční skupině roku.
Profi: Tanečníci, kteří tančí více jak 2 roky, účastní se pravidelně soutěží. V této kategorii jsou především zařazeni tanečníci, kteří soutěží v CDO, nebo se zúčastňují Taneční skupiny roku.

Porota má právo dle předvedeného výkonu přeřadit tým do vyšší výkonnostní kategorie. Organizátor si vyhrazuje právo sloučit disciplíny v případě nízkého počtu přihlášených choreografií.

Kontakt
V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 342 740.

Přihláška
Zde

Fotky k nahlednutí na facebooku Taneční školy ZDE.